Skip to main content

Sivil Toplum Kuruluşları için Google

Sivil toplum kuruluşları için Google, uygun şartları sağlayan STK’lar için ücretli Google ürünlerine ücretsiz erişimi sağlayan bir platform. Google’ın sağladığı bu araçlar ile sivil toplum kuruluşlarının verimliliği artar ve daha geniş kitlelere ulaşmaları sağlanır. Google’ın STK’lar için sunduğu ürünler arasında G Suite, Youtube, Google Belgeler, Google Drive, Google Haritalar ve Google bağış araçları yer alıyor. Aynı zamanda 30 GB depolama alanı ile çevrimiçi belgeler üzerinde ortak çalışmalar yaparak ve 7/24 destek alabilirsiniz.

Google’ın online reklamcılık çözümü olan Google Ads‘ten her ay alacağınız 10.000 ABD doları tutarındaki bağış amaçlı reklamla neler yapabileceğinizi hayal edin. Daha fazla gönüllüyü üye yapabilirsiniz. Daha fazla bağış toplayabilirsiniz. Ve hikayenizi dünyanın her yerinden kitlelerle paylaşabilirsiniz. Bunların hepsi Google Reklam Bağışları ile mümkün.

“Sivil Toplum Kuruluşları için Google” ve “Google Reklam Bağışları” programlarından yararlanmak; danışmanlık hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurun; biz sizi arayalım.

    Referanslar

    İletişim

    Toplantı, görüşme veya eğitim talep edin…