Arda Çetin, çeşitli kurum ve sivil toplum örgütlerine dijital kültürler, yeni medya ve online eğitim alanlarında danışmanlık yapmakta ve Dijital İletişim Uzmanı olarak çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads sayesinde internetteki görünürlüğünüzü arttırabilir ve ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize gösterebiliriz.

E-Posta Pazarlaması

Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan e-posta pazarlamasıyla hedef kitlenizin gelen kutusunda olmanızı sağlayabiliriz.

Kurumsal ve Proje Web Sitesi

Hedef kitlenizin size kolaylıkla dolaşabilmeleri, kurumunuz ile kolaylıkla iletişime geçebilmeleri ve sizi ya da projenizi tanımaları için web sitenizin tasarım ve alt yapı hizmetlerini sunuyoruz.

Sosyal Medya Reklamları Yönetimi

Facebook, Instagram, YouTube gibi sosyal medya ortamlarıyla markanız, ürün ve hizmetlerinizle siz de herkesin olduğu yerlerde olabilirsiniz.

İçerik Pazarlaması

Blog sayfalarınızı oluşturuyor; özgün yazılar sunuyor ve hedef kitlenizin ilgisini çekerek sizinle iletişimde kalmalarını sağlıyoruz.

Online Eğitim Çözümleri

Kurumunuzun ihtiyaçlarına odaklanmış; zaman ve mekândan bağımsız, zengin içerikli dijital eğitimler, sanal sınıf ortamları ve online sınavlar hazırlıyoruz.

Bazı Referanslar

Sivil Toplum Kuruluşları;

Amacınızı dünyayla paylaşın!

Google'ın online reklamcılık çözümü olan Google Ads'ten her ay alacağınız 10.000 ABD doları tutarındaki bağış amaçlı reklamla neler yapabileceğinizi hayal edin. Daha fazla gönüllüyü üye yapabilirsiniz. Daha fazla bağış toplayabilirsiniz. Ve hikayenizi dünyanın her yerinden kitlelerle paylaşabilirsiniz. Bunların hepsi Google Reklam Bağışları ile mümkün.

Daha fazla görünürlük. Daha fazla bağış. Daha fazla gönüllü. Vermek istediğiniz mesajı, etkileşimde bulunma olasılığı en yüksek kişilerle paylaşmak işte bunları sağlar.

İletişim

Toplantı, görüşme veya eğitim talep edin…