Arda Çetin, çeşitli kurum ve sivil toplum örgütlerine dijital kültürler, yeni medya ve online eğitim alanlarında danışmanlık yapmakta ve Dijital İletişim Uzmanı olarak çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Kurumsal ve Proje Web Sitesi

Hedef kitlenizin hizmetlerinize ve/veya projelerinize kolaylıkla erişebilmesi için arama motorları ve mobil uyumluluğunun yanı sıra kullanıcı dostu internet siteleri hazırlıyoruz.

Google Reklam Bağışları Danışmanlığı

Sivil toplum kuruluşları için; Google Reklam Bağışları (Google Ad Grants), tıpkı Google Ads online reklamcılık hizmeti gibi çalışarak, vermek istediğiniz mesajı kullanıcılara gösterir. Katılım şartlarını karşılayan bir sivil toplum kuruluşuysanız, her ay 10.000 ABD doları tutarında bağış amaçlı Google Ads reklamı alabilirsiniz.

Online Eğitim Çözümleri

Kurumunuzun ihtiyaçlarına odaklanmış; zaman ve mekândan bağımsız, zengin içerikli dijital eğitimler, sanal sınıf ortamları ve online sınavlar hazırlıyoruz.

E-Posta Pazarlaması

Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan e-posta pazarlamasıyla hedef kitlenizin gelen kutusunda olmanızı sağlayabiliriz.

Bazı Referanslar

Sivil Toplum Kuruluşları;

Amacınızı dünyayla paylaşın!

Google'ın online reklamcılık çözümü olan Google Ads'ten her ay alacağınız 10.000 ABD doları tutarındaki bağış amaçlı reklamla neler yapabileceğinizi hayal edin. Daha fazla gönüllüyü üye yapabilirsiniz. Daha fazla bağış toplayabilirsiniz. Ve hikayenizi dünyanın her yerinden kitlelerle paylaşabilirsiniz. Bunların hepsi Google Reklam Bağışları ile mümkün.

Daha fazla görünürlük. Daha fazla bağış. Daha fazla gönüllü. Vermek istediğiniz mesajı, etkileşimde bulunma olasılığı en yüksek kişilerle paylaşmak işte bunları sağlar.

İletişim

Toplantı, görüşme veya eğitim talep edin…